X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum! Giriş Yap

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!

Sanal Santral Hizmetimiz Başladı

Firmamız Sanal Santral (Voip) hizmetlerini sunmaya başlamıştır. 0850`li hatlar ve alan kodlu hatların tahsisi ve numara taşıma hizmetlerini sunmaktaya başladık.

Bu hizmeti sektörün öncülerinden SanalSantral.Com.Tr firmasının bayisi olarak sunmaktayız.

Sanal Santral size, normal bir santralin yapabildiklerine ek olarak yeni ve teknolojik özelliklere sahip bir sistem sunar.
Sanal Santral, sayesinde tüm bu gelişmiş özelliklere sahip olmanın yanı sıra, iletişim maliyetlerinizden tasarruf etmenizi sağlar.
Günümüzde kullandığınız kadar öde terminolojisi gitgide yaygınlaşmakta ve teknolojinin çok çabuk demode olduğu günümüzde sadece kiralayarak en son teknolojiye sahip olabilirsiniz.
Yüksek maliyetlerle bir sistem satınalmak yerine sadece kiralayarak ihtiyacınıza hızlı ve ekonomik bir çözüm sağlarsınız.
Dijitalleşen telefon hatlarınızın sabit ücreti ortadan kalktığı gibi, hesaplı görüşme ücretleriyle de, görüşme bedellerini ekonomik seviyelere indirebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.!Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.